Delphin Temizlik Robotu Türkiye Kurumsal ©

Delphin Türkiye Distribütörü
Renksu Arıtma Sistemleri A.Ş.

Delphin'nin gövdesi hava yıkamaya yarayan bir sistemdir.Bu sistemi ilk Nasa bulmuştur ilk üretilme amacı NASA uzay istasyonunun tozdan arındırılmasıdır. Daha sonra geliştirilerek ve aparatlar eklenerek evlerimize girmiştir.Delphinin tüm gövdesi dünyanın en kaliteli malzemeleri kullanılarak yapılmıştır. Uçak ve helikopter camlarının yapıldığı madde olan sert polimeriden üretilmiştir.

Temizlikçi personele dahi rahatlıkla verebilirsiniz. 5 Yıl Full, 10 Yıl Motor Garantisi bulunmaktadır. Delphini içinde 3 Türbünlü küçük bir jet Motoru vardır bu motor hiç durmadan aylarca bile çalışsa motoru yanmaz ve ısınmaz.

Delphinin dünyanın Tek filtresiz temizlik robotudur.Bu da Delphin'in üstün bir teknolojiye sahip olduğunu gösterir. Bu teknoloji sayesinde 35 - 40 yıl boyunca sadece musluktan dolduracağınız su ile çalışır.

Delphin L-Lamella adında inanılmaz bir Alman tekonolojiye sahiptir.Diğer rakiplerimiz böyle teknolojileri araştırmaya geliştirmeye yüksek bedel harcayacağına makinanın içinne FILTRE koyup her müşterilerinden gelir eldeetmeyi tercih ettiler.

Oysaki flitre makinenin içinde bakteriye neden olmakla birlikte makinenin çekiş gücünü düşürmesine sebebiyet vermektedir.Firmamız delphinin içine flitre koymamak için yaklaşık mühendislere,testlere ve tasarımlara 1.8 milyon euro para harcamıştır.

Delphini Farklı Kılan Nedenler


Sayın müşterimiz yapılan araştırmalar sonucunda dışarıdaki havanın evimizin içindeki havadan en az 40- 50 kat daha temiz olduğunu gösteriyor.Siz hava almaya eve mi girersiniz dışarı mı çıkarsınız?

Dışarı çıkarız tabi ki diye düşünüyorsunuzdur herhalde. Camlarınızı,evinizin havasını temizlemek için mi açarsınız kirletmek için mi? Temizlemek için açtığınızı söylediğinizi duyar gibiyiz. O zaman dışarıdaki havanın çok daha temiz olduğunu söyleyebiliriz.Sizde biliyorsunuz ki doğanın 24 saatte bir kendini yıkama temizleme özelliği var.

Kışın yağmurla karla, yazın çiğle kırağıyla yani doğada kendini yaz kış dünyanın en iyi temizlik maddesi olan suyla temizliyor.Hiç sabah saat beş gibi dışarı veya balkona çıktınız mı? Dışarıda tertemiz bir hava vardır öyle değilmi? Düşündüğünüz gibi temiz ve ıslak hava vardır ama saatler ilerledikçe kaloriferler ve araba egzozları gibi dış etkenler havayı kirletebiliyor.Ama ertesi sabah hava yine temizlenmiş oluyor.

Peki şimdi bir odanın içerisinde birer paket sigara içsek sabah kalktığımızda bu odadaki hava nasıl olur?Çok kötü olur tabi ki öyle değilmi? Doğanın kendi kendini temizlediği mekanizma evimizde malesef yok.

Doğanın uyguladığı mekanizmayı evinizde uygulamanın 2 yolu var. 1.si hortum alıp ucuna fıskiye takacaksınız ve evinizde yağmur yağdıracaksınız.Ama bu seferde eşyalarınız ıslanacak.Ayrıca kuruduktan sonra tüm tozlar tekrar kalkacak.Bu bir çözüm olamaz. 2. ve kesin çözüm DELPHIN.

Normal sulu makinelerde sudan çıkan nem filitreyı çok kısa zamanda rutubetlendiriyor.suyun tutamadığı tozlarda hepa filitre üzerinde bakteri oluşturmasını sağlıyor biliyorsunuz ki bakteriler nemli ortamda çok çabuk ürerler ve sağlığınız için satın aldığınız ürün evinize pis koku ile birlikte bakteri yaymaya baslar.

Biz elektrikli süpürgellerden gelen kötü kokuyu toz kokusu zannederiz ancak toz kokmaz eğer toz koksaydı evde kokudan oturamazdık.Peki ne kokuyor derseniz bu koku bakteri ve mikrop kokusudur.Elektrikli süpürgenin kapağını kapattığınızda içi karanlık motor çalışınca sıcak toz torbası olduğu içinde pistir.ilk okuldan beri bilirizki karanlık sıcak ve pis ortamlar bakterilerin oluşması için mükemmel ortamlardır.Bir süre sonra evi temizlemek için aldığınız süpürgeniz evinize bakteri saçmaktan başka bir şey yapmaz ve böylelikle eviniz inanılmaz sağlıksız bir ortama dönüşür.

Elektrikli süpürge halının 80 ile 170 m2 alanını süpürdükten sonra flitre ve gözenekleri tozla örülür ve bundan dolayı çekiş gücünün %60 şını kaybeder ve yavaş yavaş tamamı yok olur halıyı çok iyi kaldırır fakat halının içinden pislik ve kumu çekemez.

n1 n2 n3